034-34331801-3 , 09214841799

چرا پیامک؟

پیامک ابزار تبلیغاتی بی‌نظیری است!
بازاریابی پیامکی همه را هدف قرار می‌دهد...
بدون شک بازاریابی پیامکی یکی از بهترین روش ها برای ارتباط با مشتریان یک کسب و کار است. یکی از بزرگترین مزایای سامانه ارسال پیام کوتاه و در نهایت بازاریابی پیامکی سرعت بالای آن است. اگر فکر می‌کنید که ارسال پیامک یک کار بچگانه است، شاید در حال پیر شدن باشید. زیرا تنها شما نیستید که به این روش بازاریابی باور ندارید. در واقع، اکثر مدیران قدیمی هنوز خیال می‌کنند که بازاریابی پیامکی تنها می‌تواند جوانان را مورد هدف قرار دهد و ارتباط با تمام جامعه را میسر نمی‌کند. اما این موضوع واقعیت نداشته و تحقیقات جدید نشان می‌دهد که ماجرا اصلاً از این قرار نیست. اگر می‌خواهید با یک جمعیت وسیع ارتباط داشته باشید، پیامک بهترین روش شما است. ارسال پیامک بهترین راه دسترسی به همۀ افراد جامعه می‌باشد.

چرا سامانه آنی پیامک ؟!

ما ارسال، دریافت و مدیریت پیامک را آسان کرده‌ایم!
سامانۀ ارسال پیامک به صورت یک واسطه میان شما و مخابرات عمل می کند. این یعنی یک سیستم با طرز کاری ساده در اختیار شما قرار می گیرد که مستقیماً به مخابرات متصل است و پیامک های شما را به سرورهای مربوطه ارجاع می دهد. از آنجایی که حجم پیامک های ارسالی یک سامانه معمولاً بالاست، در نهایت هزینۀ ارسال هر پیامک از سامانه کمتر از مقدار معمول است. در نتیجه با استفاده از سامانۀ ارسال پیامک نه تنها شما پیامک های خود را راحت تر ارسال می کنید، بلکه هزینۀ کمتری هم بابت هر پیامک پرداخت می نمایید.
 • سهولت استفاده
  سهولت استفاده
  ما تکنولوژی لازم برای ارسال پیامک را در ساده ترین شکل ممکن و به صورت کاملاً آنلاین در اختیار شما قرار می دهیم. این یعنی نیاز به یادگیری هیچ چیزی نخواهید داشت و لازم نیست برنامه ای بروی کامپیوتر خود نصب نمایید.
 • سرعت بی نظیر
  سرعت بی نظیر
  ما وظیفۀ خود می دانیم که پیامک های شما را بدون وقفه به دست مخاطبان برسانیم. سامانۀ ما این توانایی را دارد که در لحظه میلیون ها پیامک را ارسال و دریافت نماید و تمام پیام های شما ظرف چند دقیقه ارسال خواهد شد.
 • بانک شماره موبایل
  بانک شماره موبایل
  ما یک بانک از شماره موبایل های کشور (همراه اول و ایرانسل) را به تفکیک شهر، کدپستی، جنسیت، اصناف و ... در اختیار شما قرار می دهیم تا بتوانید پیامک های خود را به دست مشتریان واقعی خودتان برسانید.
 • پشتیبانی 24 ساعته
  پشتیبانی ۲۴ ساعته
  ما همیشه همراه شما هستیم. بنابراین در صورت بروز مشکل یا وجود هرگونه سوالی می توانید در لحظه آن را با ما در میان گذاشته و در کوتاهترین زمان ممکن پاسخ خود را دریافت نمایید.
 • امکانات کامل و جامع
  امکانات کامل و جامع
  ما تمام امکاناتی که ممکن است برای ارسال پیامک به آنها نیاز داشته باشید را در اختیار شما قرار داده ایم تا بتوانید به بهترین و موثرترین شکل ممکن از این ابزار تبلیغاتی قدرتمند استفاده کنید.
 • بازگشت هزینه پیامک
  بازگشت هزینه پیامک
  در صورتی که پیامک های شما به گوشی مقصد نرسد، ما هزینۀ شما را بدون هیچ کم و کاستی باز می گردانیم.
 • تعرفه پایین
  تعرفه پایین
  اکثر تعرفه های آنی پیامک بر اساس خطوط deliver-based می باشد و هزینۀ پیامک های نرسیده به مقصد به حساب کاربر باز می گردد. برخی از شرکت های مشابه بر اساس خطوط send-based تعرفه های کمتری راارائه می دهند که در نهایت ارزش چندانی نخواهد داشت.
 • بازگشت هزینه پنل
  بازگشت هزینه پنل
  گارانتی رضایت مشتریان تا یک هفته پس از پرداخت هزینه سرویس معتبر است. اگر به هر دلیلی در این مدت از خدمات و سرویس ارائه شده رضایت نداشتید، می توانید با ارسال درخواست فسخ سرویس به ایمیل واحد فروش هزینه پرداخت شده را استرداد نمایید.

مطمئن نیستید کدام تعرفۀ متناسب با نیاز شما است؟

با بخش فروش ما تماس حاصل فرمائید: 34331801-034

خط مشی گروه آنی پیامک :