034-34331801-3 , 09214841799

برای هر مدرسه ای، حفظ یک رابطۀ مداوم و سازنده با والدین و دانش آموزان از اهمیتی اساسی برخوردار است.

در ادامه نگاهی به کاربردهای مختلف پیامک برای مدارس می اندازیم...

آنی پیامک را تبدیل به پل ارتباطی خود با والدین و دانش آموزان کنید

شما با استفاده از پیامک می توانید به میزان قابل توجهی، از هزینه های مدرسۀ خود بکاهید و حجم کاری کارکنان را تا حد زیادی کاهش دهید. فرقی نمی کند قصد داشته باشید با چه کسی ارتباط برقرار کنید. چه بخواهید والدین را در جریان وضعیت فرزندانشان قرار دهید، چه بخواهید نکته ای را به دانش آموزان گوشزد کنید و چه قصد داشته باشید با معلمان خود در ارتباط باشید، پیامک به کمک شما خواهد آمد و یک ارتباط مستقیم، آنی و کم هزینه را میسر می کند. .

مدارس ابتدائی، راهنمائی و دبیرستان چگونه می توانند از پیامک استفاده کنند؟

برای هر مدرسه ای، حفظ یک رابطۀ مداوم و سازنده با والدین و دانش آموزان از اهمیتی اساسی برخوردار است. این افراد می بایست در جریان تمامی اخبار جدید مدرسه قرار بگیرند و به این ترتیب در چرخۀ تجارت شما باقی بمانند. البته هیچ جای شکی نیست که ارتباط مداوم با یک گروه بزرگ از مخاطبان کار بسیار مشکلی است، اما انی پیامک یک راه حل ساده و کارآمد را برای شما فراهم کرده است. پیامک یک راه سریع، قابل اتکا و موثر برای فرستادن یک پیغام به گروه بزرگی از مخاطبان است و تضمین می کند پیغام شما نهایتاً ظرف چند دقیقه بدست آنها برسد.

راه‌های بسیار مختلفی وجود دارد تا از پیامک برای مدرسه خود بهره ببرید. در ادامه به بررسی این راه‌های مختلف می‌پردازیم و نشان می‌دهیم چگونه می‌توانید پیامک را تبدیل به پل ارتباطی خود با والدین و دانش‌آموزان کنید.

جلسات اولیا و مربیان

جلسات اولیا و مربیان اهمیت بسیار زیادی برای مدارس دارد. والدین باید بتوانند در طول سال معلمان را ملاقات کنند و در مورد پیشرفت بچه‌های خود و همچنین رفتار آنها در سر کلاس بحث داشته باشند. پیامک به شما این فرصت را می‌دهد که مستقیماً با والدین در ارتباط باشید و در مورد این جلسات و زمان برگزاری آنها اطلاع‌رسانی کنید. ارسال نامه به اولیا روش چندان مناسبی نیست زیرا ممکن است این نامه‌ها هیچوقت به دست آنها نرسد. ولی ارتباط مستقیم پیامکی راهی موثر برای رساندن این پیغام است و تضمین می‌کند والدین آن را دریافت کنند. به این ترتیب هیچکس این ملاقات مهم را از دست نمی‌دهد و بیشترین افراد ممکن در آن حضور خواهند داشت.

ولی گرامی زمان برگزاری جلسه سه شنبه مورخ 1394/08/12 از ساعت ۱۵:۳۰ تا ۱۷ می باشد . .

فعالیت‌‌ها/کلاس‌های فوق برنامه

امروزه تمامی مدارس فعالیت‌ها و کلاس‌های فوق برنامۀ مختلفی را نیز برای دانش‌آموزان خود در نظر می‌گیرند که شامل فعالیت‌های ورزشی یا درس خواندن تحت نظارت مسئولان می‌شود. مهم است که همیشه والدین را از برنامۀ آموزشی خود مطلع نگاه دارید و به آنها خبر دهید که برای هر روز چه برنامه‌هایی را در نظر گرفته‌اید.  پیامک ابزار کاملاً مناسبی برای این منظور خواهد بود و به وسیلۀ آن می‌توانید تمام برنامه‌های خود را به والدین اطلاع دهید. همچنین در مواقعی هم ممکن است این فعالیت‌ها لغو شوند و والدین باید از این موضوع مطلع شوند تا زودتر به دنبال فرزندان خود بیایند. پیامک به شما اجازه می‌دهد این تغییرات ایجاد شده در برنامه را نیز به صورت مستقیم و آنی به اطلاع والدین برسانید.

با شروع ماه مبارک رمضان زمان برگزاری کلاس های فوق العاده از ساعت ۱۵:۳۰ تا ۱۷ به ۱۵ تا ۱۶:۳۰ تغییر پیدا کرده است .

غیبت دانش‌آموزان

وقتی که پای غیبت دانش‌آموز در میان باشد، پیامک می‌تواند یک نقش بسیار موثر را ایفا کند. با این ابزار شما می‌توانید به راحتی والدین را از غیبت فرزند خود مطلع کنید. درست است که به احتمال زیاد خود والدین از این موضوع مطلع هستند، اما این اطلاع‌رسانی کمک می‌کند تا رابطۀ خوب میان والدین و معلمان حفظ شود.

اولیای محترم، آقای بهرام حسین در تاریخ ۱۲/۰۸/۱۳۹۳ در کلاس زبان انگلیسی ترم Elementary 2 حضور نداشته است . لطفا در صورت نیاز با مسئولین آموزشگاه تماس برقرار نمایید

ایام امتحانات

زمان برگزاری امتحانات هم برای والدین و  هم برای دانش‌آموزان یک دورۀ پر استرس است و لازم است مدارس حمایت لازم را از آنها داشته باشند. برای این منظور شما می‌توانید برای والدین و دانش‌آموزان پیامک‌هایی بفرستید و نکاتی برای چگونگی درس خواندن و کاهش استرس در ایام امتحانات را در اختیارشان قرار دهید. همچنین، ایدۀ خوبی است اگر قبل از امتحان با یک پیامک برای دانش‌آموزان آرزوی موفقیت کنید. اینکار اعتماد به نفس آنها را بالا نگه می‌دارد زیرا متوجه می‌شوند که مدرسه کاملاً از آنها حمایت می‌کند.

دانش آموز گرامی،

با نزدیک شدن به اجرای امتحانات نهایی لطفا در انجام تمرینات خود کوشا باشید.

شهریه‌های پرداخت نشده / اردوهای مدرسه

بارها بوده که شهریه مدرسه به طور کامل پرداخت شده است و شما تلاش کرده‌اید با ارسال نامه در این مورد به اولیا تذکر بدهید. اما متاسفانه نامه چندان راه قابل اتکایی برای این منظور نیست و نمی‌توانید مطمئن باشید پیغام شما به دست والدین می‌رسد. اما با استفاده از پیامک این تضمین وجود دارد که پیامک شما مستقیماً به دست اولیا برسد و همچنین آنها در کمترین زمان ممکن این تذکر شما را دریافت کنند. پیامک برای برگزاری تورهای مدرسه نیز دقیقاً همین کاربرد را دارد. اولیا باید در مورد هزینۀ یک اردو و مهلت پرداخت آن مطلع شوند. با استفاده از پیامک مطمئن خواهید بود که والدین اطلاعات لازم را دریافت کرده‌اند و برای اینکه فرزندشان اردوی مدرسه را از دست ندهد، پول را سر موقع به دست شما می‌رسانند.

دانشجوی محترم،

لطفا نسبت به پرداخت مقدار مبلغ شهریه ی خود تا تاریخ ۰۳/۰۷/۱۳۹۳ اقدام نمایید – آموزشگاه هنر

هشدارهای اضطراری

اگر که مدرسۀ شما به مشکلی دچار شده باشد و بخواهید این موضوع را به تمامی اولیا و دانش‌آموزان اطلاع دهید، پبامک بهترین راه ممکن است زیرا در کوتاه‌ترین زمان ممکن این خبر را بین تمامی آنها پخش می‌کند. وقتی که شرایط آب و هوا چندان مساعد نیست و برف زیاد جاده‌ها را مسدود کرده است، یا وقتی که به علت آلودگی مدرسه تعطیل شده است نیز پیامک به کار شما می‌آید. به سادگی می‌توانید یک پیامک انبوه ارسال کنید و تمام طرفین را از این قضیه مطلع کنید. شما باید امنیت دانش‌آموزان را در اولین اولیت خود قرار دهد و این دقیقاً همان چیزی است که والدین از شما طلب می‌کنند.

به علت بارش سنگین برف در شهر تهران، تمامی کلاس های روز های دوشنبه و سه شنبه آموزشگاه هنر تعطیل می باشد.

زمان‌های تعطیلی و بازگشایی

با وجود تمام این مناسبت‌ها و تعطیلی‌های مختلف در طول یک سال درسی، گاهی اطلاع‌رسانی در مورد زمان تعطیلی و شروع مدارس به والدین کار مشکلی می‌شود. اما پیامک کار شما را بسیار ساده‌تر می‌کند.  یک روز قبل از شروع تعطیلی و یک روز قبل از بازگشایی مدارس با ارسال یک پیامک به اولیا، آنها را مطلع کرده و این موضوع را یادآوری کنید.

قابل توجه دانش ­آموزان عزيز متقاضي ورود به دبستان رهيار در تاریخ 1394/06/31 به سامانه جامع ثبت نام مراجعه کرده ...

یادآوری رویدادها

پیامک می‌تواند برای یادآوری کردن موارد مختلف به اولیا و دانش‌آموزان مورد استفاده قرار گیرد. نمایش‌هایی که در مدرسه اجرا می‌شود، مراسم‌های خیریه برای جمع‌آوری اعانه یا سایر رویدادهایی که در مدرسه برگزار می‌شوند را با استفاده از پیامک به اطلاع اولیا برسانید.

نتايج آزمون ورودي متقاضيان ورود به متوسطه 1 رهيار که در آزمون 6 خرداد 94 شرکت نموده ­اند، مشخص شد.

اخبار تابستانه

شما می‌توانید در طول تابستان نیز از پیامک بهره ببرید و اطلاعات مختلفی را در اختیار اولیا و دانش‌آموزان قرار دهید. اگر کلاس‌های تابستانی برگزار می‌کنید، با پیامک والدین را دعوت به ثبت‌نام فرزندانشان نمایید. همچنین خوب است اگر یک تخفیف هم برای آنها در نظر بگیرید تا بیشتر تشویق به ثبت‌نام شوند. علاوه بر این، با پیامک می‌توانید والدین را از زمان بازگشایی مدرسه خبردار کنید و اطلاعاتی در مورد کتاب‌ها و روپوش مدرسه در اختیارشان قرار دهید. حتی می‌توانید بهترین مکان برای خرید لوازم و روپوش مدرسه را هم به آنها معرفی کنید. آنچه اهمیت دارد این است که حفظ یک رابطه مداوم با والدین در طول تابستان دروفادار نگاه داشتن آنها به مدرسۀ شما موثر است.

اولیای گرامی آموزش مکالمه زبان انگليسي از مقطع پيش ­دبستان آغاز شده و تا پايان متوسطه­2 ادامه دارد..

در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است، با بخش پشتیبانی آنی پیامک به شماره تلفن34331801/3- 034تماس بگیرید.