034-34331801-3 , 09214841799

با عضویت در سامانه پیامکی فروشگاه ما ، مشتری وفادار ما شوید تا از تسهیلات ویژه مان برخوردار شوید

جلب رصایت مشتریان مهمترین وجه یک تجارت خوب می باشد

  • شماره تلفن همرا مشتری را از وی دریافت کنید ، تا فرآیند مشتری مداری آغازشود
  • چنددقیقه پس از خروج مشتری ، پیامی با محتوای تشکر ارسال کنید . ارزش کار تان را بالا ببرید و به مشتری حسی خوبی از خریدش بدهید .
  • تخفیف ها و عرضه محصولات جدید را به مشتری اطلاع دهیم
  • کد تخفیف را برای مشتری ارسال کنید تا در خرید بعدی همراه فروشگاه شما باشد.
  • با ارسال پیام تبریک و تهنیت در مناسبت های مختلف به مشتری نشان دهید با او احساس مشترکی دارید.
  • تغییرات اعم از جابجایی فروشگاه ،افتتاح شعبه جدید ، شروع فروش اقساط ی برای مشتری پیامک کنید . این حس همراهی مشتری برای حضور مجدد در فروشگاه شما ترغیب میکند .

فروشگاه خود را در یک چشم به‌هم زدن مطرح کنید.

در بازار رقابتی امروزی که حفظ کردن مشتری های فعلی بسیار سخت تر از بدست آوردن مشتری های جدید می باشد، بازاریابی پیامکی می تواند برگه برنده ی فروشگاه ها باشد . بازاریابی پیامکی به فروشگاه ها چنین امکانی را می دهد تا با کم ترین مخارج بیشترین مشتری ها را به سمت خود جذب نمایند . متخصصان بازاریابی و علم اقتصاد این باور را دارند که با استفاده از بازاریابی و تبلیغات پیامکی، صاحبان فروشگاه ها می توانند سیل عظیم مشتریان را به فروشگاه خود بکشانند . هم اکنون بسیاری از فروشگاه های زجیره ای و معتبر در سراسر دنیا از این سیستم استفاده می کنند، زیرا جلب رصایت مشتریان مهمترین وجه یک تجارت خوب می باشد . در بسیاری از مقالات و حتی سمینارها درباره ی اهمیت سامانه ی ارسال پیام کوتاه در عرصه ی تجارت و کسب و کار امروزی اشاره می شود، اما هیچ گاه راهکاری دقیق و مدون درباره ی این موضوع مطرح نگشته است . امروز سعی داریم در این مقاله با اشاره به تکنیک های مشتری مداری از بازاریابی و تبلیغات پیامکی، شما را در جلب مشتری های جدید در عین حفظ مشتریان پیشین خود راهنمایی کنیم .

هر فردی با راه اندازی و بر پایی هر شغلی ابتدا به این موضوع فکر می کند که بازار عرضه و تقاضای من کجاست؟ مشتریان و مخاطبان من چه نوع افرادی هستند؟ و پس از یافتن جواب این سوالات، فرد تمرکز خود را بر روی بازاریابی و جلب مشتری معطوف می کند . حال این سوال پیش می آید که مخاطبان یک فروشگاه زجیره ای و یا فروشگاه معتبر مواد غذایی چه افرادی هستند ؟ جواب بسیار ساده است، همه افراد. پس می توان با استفاده از این ظرفیت، تبلیغات را شروع نمود .

ارائه ی کوپن های تخفیف

شما به عنوان یک صاحب فروشگاه می توانید با ارسال کوپن های تخفیف به مشتریان خود آن ها را به خرید بیشتر تشویق نمایید . هر محصولی که در زمان مناسب خود و طبق پیش بینی ها به فروش نرسیده است می تواند با استفاده از این روش از راهروهای فروشگاه شما به سرعت بخارج شود . همچنین شما می توانید با ارسال تخفیف های مهلت دار مشتریان بیشتری را در طول روز به سمت فروشگاه خود بکشانید . مطمئن باشید هر باری که یک مشتری وارد فروشگاه شما می شود، بیشتر از یک قلم جنس را خریداری می کند که این کار در نهایت در سود کلی شما بسیار موثر می باشد .

تخفیف ۱۰% محصولات آرایشی و بهداشتی Nivea – فقط امروز – استار مارکت

اخبار رویداد ها و وقایع

سامانه ی ارسال پیام کوتاه بهترین وسیله جهت خبر رسانی در مورد بهبود کیفیت و ارائه خدمات جدید به مشتریان می باشد . فرض کنید که بخش جدیدی در فروشگاه خود راه اندازی کرده اید و می خواهید مشتریان خود را در این باره مطلع سازید . با استفاده از سامانه ارسال پیام کوتاه به راحتی می توانید این خبر را به گوش مشتریان خود برسانید . اگر بخش و دپارتمانی در فروشگاه تان ارتقا داده شده است شما می توانید به راحتی با یک پیام کوتاه، آن را خبر رسانی کنید .

افتتاحیه بخش پوشاک و لوازم ورزشی استار مارکت – زمان : ۲۵ آذر ماه ساعت ۱۱ صبح – منتظر حضور شما هستیم .

وفادار نگه داشتن مشتریان

مطمئنیم که شما تنها فروشگاه موجود در یک شهر نیستید و رقبای بسیاری در سراسر شهر برای شما وجود دارند که همگی به دنبال کسب در آمدی بهتر هستند و برای تحقق این خواسته کارهای بسیاری انجام می دهند . بنابراین وفادار نگه داشتن مشتریان امر بسیار سختی می باشد . مشتریان همیشه به آن فروشگاهی می روند که بهترین سرویس را همراه با بهترین قیمت به آن ها ارائه می کند . بازاریابی پیامکی می تواند در داشتن مشتریان ثابت به شما کمک بسیاری کند . شما می توانید با ارسال پیامک های شخصی سازی شده به مشتریان خود با آنها ارتباطی صمیمی برقرار نمایید. کافیست که حتی در ابتدای پیامک خود نام آن ها را قرار دهید . هنگامی که بتوانید مانند یک دوست با مشتریان خود ارتباط برقرار کنید، مشتریان دیگر پایه ی ثابت خرید از فروشگاه شما خواهند بود .

آقای محمودی

از اینکه همواره حامی و پشتیبان ما بوده اید از شما سپاسگذاریم – استار مارکت

برگزاری تخفیف های مناسبتی

بیشتر فروشگاه های موجود در سراسر جهان هنگام نزدیک شدن به روزهای مهم سال مانند اعیاد پیشنهادهای ویژه برای مشتریان خود دارند . در گذشته، راهکار مناسبی برای اطلاع رسانی این گونه تخفیف ها و پیشنهاد ها به مشتریان وجود نداشت مگر اینکه آنها به صورت اتفاقی وارد فروشگاه شما می شدند . اما امروزه، با استفاده از سامانه ی ارسال پیام کوتاه، میتوانید در هر تاریخی که تخفیف های ویژه ی مناسبتی برگزار می کنید به مشتریان خود اطلاع رسانی کنید . این کار باعث افزایش فروش محصولات شما در بازه ی زمانی بسیار کوتاه شده و همچنین نام شما را به عنوان یک برند در بین مردم مطرح خواهد کرد که هر دو لازمه ی یک کسب و کار موفق می باشند .

فروش و عرضه ی مواد غذایی با بهترین قیمت ها در ماه مبارک رمضان – استار مارکت

پیامک های یادآوری

فروشگاه ها می توانند در پایان هر ماه با ارسال یک پیامک به مشتریان خود، نام فروشگاه خود را به آن ها یادآوری کنند و آن ها را به خرید کردن تشویق کنند . این کار باعث می شود که نام فروشگاه شما در طولانی مدت در ذهن مخاطب به خوبی جا بیافت و فروش بیشتری را برای شما به بار بیاورد.

استار مارکت عرضه کننده ی بهترین مواد غذایی، لوازم ورزشی، پوشاک در ایران

معرفی محصولات جدید

آیا محصولات جدیدی از یک برند خاص و پرطرفدار را در فروشگاه خود عرضه می کنید؟ پس بهتر است که مشتریان خود را از این موضوع مطلع سازید . بازاریابی پیامکی یکی از بهترین راه های معرفی محصولات جدید به مشتریان می باشد . مطمئن باشید مشتریان شما از این دست پیامک های شما استقبال خواهند نمود .

فروش جدیدترین کفش های ورزشی Nike مدل ۲۰۱۴ در استار مارکت

برگزاری مسابقه ی پیامکی

شما می توانید با برگزاری مسابقه مشتریان را با کسب و کار خود درگیر نمایید و همچنین مشتریان جدیدی را به دست آورید . همه ی مردم دوست دارند که در یک قرعه کشی شرکت کنند و جایزه ای بدست آورند .

با ارسال کد مسابقه ی درج شده بر روی رسید خرید خود به شماره ی ۵۵۶۶۷۷۸۹ در قرعه کشی یک دستگاه خودروی زانتیا شرکت کنید – استار مارکت

خبرنامه ی پیامکی

پس از اینکه نام فروشگاه خود را به عنوان یک برند مطرح کردید بهتر است که میزان ارسال پیامک های خود را به لیست خبرنامه ی پیامکی خود محدود سازید . زیرا همانطور که گفته شد تلفن همراه یک وسیله ی کاملا شخصی می باشد و ارسال مکرر پیامک ها از جانب شما می تواند باعث رنجش خاطر مخاطبانتان شده و در برخی موارد نیز تاثیر بدی بر روی تبلیغات شما داشته باشد . شما می توانید پیش از ارسال هرگونه پیامک ابتدا از مشتذیانتان اجازه بگیرید . به این ترتیب که ابتدا یک خبرنامه ی پیامکی ایجاد می کنید و یک کلمه ی کلیدی برای خود انتخاب می کنید ( این کلمه می تواند حتی به شکل عدد باشد ). اکنون با ارسال پیامکی به مخاطبان از آنها بخواهید که در صورت تمایل کلمه ی کلیدی مورد نظر را به خط اختصاصی شما بفرستند تا عضو خبرنامه پیامکی شما باشند . مطمئن باشید افرادی که به عضویت خبرنامه ی شما درمی آیند از مشتریان وفادار شما هستند . پس بهتر است که تسهیلات ویژه ای برای آن ها قائل شوید .

در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است، با بخش پشتیبانی آنی پیامک به شماره تلفن34331801/3- 034تماس بگیرید.